Cisco SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm(Przewodowy, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C)

SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm picture /pix/product/missingProdpic/noPic230x230.png
Zdjęcie może odbiegać od oryginału

0 Opinie | Napisz opinię

zł 9.049,-*
Zum regulären Preis bestellen

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni

Dostawa między Śr. 27 a Cz. 28 listopada 2

Informacje szczegółowe

Długość fali: 1310 nm. Pobór mocy: 1 W. Waga produktu: 75 g. Wymiary produktu (SxGxW): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Standardowe rozwiązania komunikacyjne: SFP, Rodzaj światłowodu: SMF

 

Numer art. LGZL1A

EAN0882658167126
Numer Producenta SFP-10G-LR=

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de