Moduł rozszerzeń

Cena: zł   do zł 
LAN
Opis: Marka
Złącza: RJ-45 (LAN)
Złącza: Zdolny do PoE
Kolor: Podstawowy
Sieć: Typ urządzenia
Typ DSL
Wymiary i masy: Szerokość
  • Wszystkie filtry
Sortuj według: Popularny | Nazwa | Dostępność | Opinia | Cena
Wyświetlanie:
Artykułów na stronie: 40 | 80 | 120 | wszystkie
1-40 od 78 produktów 1 2
Switche i Przełączniki (76)
Intel® E10GSFPLR karta sieciowa Ethernet 10000 Mbit/s Wewn?trzny Wewn?trzny, Przewodowy, RJ-45, Ethernet, 10000 Mbit/s, Czarny      
0
Opinie

zł 2.529,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 10 dni Dostawa między Cz. 28 a Pt. 29 listopada 2
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX konwerter sieciowy 1310 nm 10000 m, 1310 nm, SMF      
0
Opinie

zł 919,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 26 dni Dostawa między Cz. 12 a Pt. 13 grudnia 2
Hewlett Packard Enterprise J9987A, Moduł rozszerzenia Moduł rozszerzenia  10/100/1000 MBit/s  24x RJ-45 (LAN) ogółem 
0
Opinie

zł 4.479,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 26 dni Dostawa między Cz. 12 a Pt. 13 grudnia 2
Netgear AXM763 konwerter sieciowy 10000 Mbit/s 10000 Mbit/s, Przewodowy, 10GE SFP+      
0
Opinie

zł 1.579,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 10 dni Dostawa między Cz. 28 a Pt. 29 listopada 2
Netgear AGM734 konwerter sieciowy 10000 Mbit/s, Moduł rozszerzenia Srebrny, 10000 Mbit/s, SFP Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 619,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2
MikroTik S+DA0003 kabel optyczny 3 m SFP+ Czarny 3 m, SFP+, SFP+, Czarny      
0
Opinie

zł 174,90*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2
Sonnet G10E-SFP-T modu? przeka?ników sieciowych Mied? 10000 Mbit/s SFP+ Mied?, 10000 Mbit/s, SFP+, TX, 100 m, Metal   10 GBit/s  1x RJ-45 (LAN) ogółem 
0
Opinie

zł 1.049,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 13 dni Dostawa między Pt. 29 listopada a Pn. 02 grudnia 2
Sonnet 10GBASE-LR, SFP+ modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, MSA, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C      
0
Opinie

zł 719,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2
Cisco SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm Przewodowy, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C      
0
Opinie

zł 9.049,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2
Cisco SFP-10G-SR-S= modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Swiat?owód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 850 nm      
0
Opinie

zł 1.649,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2
Cisco SFP-10G-SR-S-C      
0
Opinie

zł 259,-*

Dostępne Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Netgear Adapter 10GbE SFP+ przełącznik, Moduł rozszerzenia 10 Gbit/s, Przewodowy Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 1.279,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2
Hewlett Packard Enterprise J9988A modu? dla prze??czników sieciowych, Modu? rozszerzenia Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 16.849,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2
MikroTik S+DA0001 kabel optyczny 1 m SFP+ Czarny 1 m, SFP+, SFP+, Czarny      
0
Opinie

zł 129,90*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 14 dni Dostawa między Pn. 02 a Wt. 03 grudnia 2
1-40 od 78 produktów 1 2
Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (0)
https://click.alternate.de