Moduł rozszerzeń

Cena: zł   do zł 
LAN
Opis: Marka
Złącza: RJ-45 (LAN)
Złącza: Zdolny do PoE
Kolor: Podstawowy
Sieć: Typ urządzenia
Typ DSL
Wymiary i masy: Szerokość
  • Wszystkie filtry
Sortuj według: Popularny | Nazwa | Dostępność | Opinia | Cena
Wyświetlanie:
Artykułów na stronie: 40 | 80 | 120 | wszystkie
1-40 od 78 produktów 1 2
Switche i Przełączniki (76)
Ubiquiti UF-RJ45-1G modu? przeka?ników sieciowych Mied? 1000 Mbit/s SFP Mied?, 1000 Mbit/s, SFP, 100 m, Metaliczny   10/100/1000 MBit/s   
0
Opinie

zł 71,90*

Artykuł w przyjęciu towaru, wkrótce gotowy do sprzedaży Dostawa między Pt. 15 a Pn. 18 listopada 2
MikroTik S+DA0001 kabel optyczny 1 m SFP+ Czarny 1 m, SFP+, SFP+, Czarny      
0
Opinie

zł 129,90*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
MikroTik S+DA0003 kabel optyczny 3 m SFP+ Czarny 3 m, SFP+, SFP+, Czarny      
0
Opinie

zł 174,90*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
D-Link DGS-712 Transceiver konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1000 Mbit/s, Przewodowy, 100 m, 0 - 85 °C, -40 - 85 °C, RJ-45      
0
Opinie

zł 207,90*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Cisco SFP-10G-SR-S-C      
0
Opinie

zł 259,-*

Dostępne Dostawa między Pt. 15 a Pn. 18 listopada 2
MikroTik S+RJ10 modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, Metaliczny, 1 szt.     1x RJ-45 (LAN) ogółem 
0
Opinie

zł 269,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m kabel sieciowy Czarny SFP+, 2m, 2 m, SFP+, SFP+, Czarny      
0
Opinie

zł 344,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Netgear AGM734 konwerter sieciowy 10000 Mbit/s, Moduł rozszerzenia Srebrny, 10000 Mbit/s, SFP Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 619,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Sonnet 10GBASE-LR, SFP+ modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, MSA, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C      
0
Opinie

zł 719,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Ubiquiti UF-MM-1G-20 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm Swiat?owód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm      
0
Opinie

zł 789,-*

(zł 39,45* / Piece)
Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Zyxel SFP10G-SR modu? przeka?ników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 14,8 mm, 56,5 mm      
0
Opinie

zł 819,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX konwerter sieciowy 1310 nm 10000 m, 1310 nm, SMF      
0
Opinie

zł 919,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 24 dni Dostawa między Śr. 11 a Cz. 12 grudnia 2
Cisco 1000BASE-T SFP modu? przeka?ników sieciowych Mied? 1000 Mbit/s Mied?, 1000 Mbit/s, SFP, TX, 1 szt.     1x RJ-45 (LAN) ogółem 
0
Opinie

zł 1.079,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
Netgear Adapter 10GbE SFP+ przełącznik, Moduł rozszerzenia 10 Gbit/s, Przewodowy Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 1.279,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2
1-40 od 78 produktów 1 2
Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (0)
https://click.alternate.de