Moduł rozszerzeń

Cena: zł   do zł 
LAN
Opis: Marka
Złącza: RJ-45 (LAN)
Złącza: SFP
Kolor: Podstawowy
Złącza: Zdolny do PoE
Typ DSL
Ogólna technika sieciowa
  • Wszystkie filtry
Sortuj według: Popularny | Nazwa | Dostępność | Opinia | Cena
Wyświetlanie:
Artykułów na stronie: 40 | 80 | 120 | wszystkie
1-40 od 55 produktów 1 2
Switche i Przełączniki (53)
Netgear AXM763 konwerter sieciowy 10000 Mbit/s 10000 Mbit/s, Przewodowy, 10GE SFP+   10 GBit/s   
0
Opinie

zł 1.849,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Netgear AGM734 moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s, Moduł rozszerzenia Srebrny, 10000 Mbit/s Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 719,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Hewlett Packard Enterprise J9995A łącza sieciowe Fast Ethernet (10/100) Srebrny, Moduł rozszerzenia Fast Ethernet (10/100) Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 23.799,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Cisco SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm Przewodowy, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C      
0
Opinie

zł 17.629,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Cisco SFP-10G-SR-S-C      
0
Opinie

zł 279,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Hewlett Packard Enterprise J9988A moduł dla przełączników sieciowych, Moduł rozszerzenia Moduł rozszerzenia  1000 MBit/s   
0
Opinie

zł 19.399,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
MikroTik S+DA0001 kabel optyczny 1 m SFP+ Czarny 1 m, SFP+, SFP+, Czarny      
0
Opinie

zł 147,90*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Cisco 1000BASE-T SFP moduł przekaźników sieciowych Miedź 1000 Mbit/s Miedź, 1000 Mbit/s, SFP, TX, 1 szt.   10/100/1000 MBit/s  1x RJ-45 (LAN) ogółem 
0
Opinie

zł 1.799,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Cisco GLC-LH-SMD moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s SFP 1300 nm 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm   1000 MBit/s   
0
Opinie

zł 3.749,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
LevelOne SFP-3001 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s 850 nm Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, 550 m      
0
Opinie

zł 152,90*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m kabel sieciowy Czarny SFP+, 2m, 2 m, SFP+, SFP+, Czarny   1000 MBit/s   
0
Opinie

zł 414,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Netgear AXM765 moduł przekaźników sieciowych Miedź 10000 Mbit/s GBIC Miedź, 10000 Mbit/s, GBIC, SFP+, 30 m, Srebrny   10 GBit/s   
0
Opinie

zł 1.849,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
MikroTik S+RJ10 moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, Metaliczny, 1 szt.     1x RJ-45 (LAN) ogółem 
0
Opinie

zł 299,-*

Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
Ubiquiti UF-MM-1G-20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm      
0
Opinie

zł 879,-*

(zł 43,95* / Piece)
Towar bedzie dostepny w ciagu 4 dni na magazynie Dostawa między Wt. 09 a Śr. 10 czerwca 2
1-40 od 55 produktów 1 2
Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (0)
https://click.alternate.de