Moduł rozszerzeń

Cena: zł   do zł 
LAN
Opis: Marka
Złącza: RJ-45 (LAN)
Złącza: Zdolny do PoE
Kolor: Podstawowy
Sieć: Typ urządzenia
Typ DSL
Złącza: SFP
  • Wszystkie filtry
Sortuj według: Popularny | Nazwa | Dostępność | Opinia | Cena
Wyświetlanie:
Artykułów na stronie: 40 | 80 | 120 | wszystkie
1-40 od 75 produktów 1 2
D-Link DEM-QX10Q-LR4 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s QSFP+ 1331 nm Swiatłowód, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, LR4, 10000 m      
0
Opinie

zł 8.729,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
MikroTik S+RJ10 moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, Metaliczny, 1 szt.     1x RJ-45 (LAN) ogółem 
0
Opinie

zł 269,-*

Artykuł w przyjęciu towaru, wkrótce gotowy do sprzedaży Dostawa między Pt. 27 a Wt. 31 grudnia 2
Ubiquiti UF-MM-10G moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm      
0
Opinie

zł 182,90*

Artykuł w przyjęciu towaru, wkrótce gotowy do sprzedaży Dostawa między Pt. 27 a Wt. 31 grudnia 2
D-Link DEM-QX01Q-SR4 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm Swiatłowód, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 150 m      
0
Opinie

zł 1.329,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
LevelOne SFP-3001 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s 850 nm Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, 550 m      
0
Opinie

zł 132,90*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Cisco GLC-LH-SMD moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s SFP 1300 nm 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm      
0
Opinie

zł 2.249,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Netgear AXM763 konwerter sieciowy 10000 Mbit/s 10000 Mbit/s, Przewodowy, 10GE SFP+      
0
Opinie

zł 1.579,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Netgear Adapter 10GbE SFP+ przełącznik, Moduł rozszerzenia 10 Gbit/s, Przewodowy Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 1.279,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Zyxel SFP10G-LR moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 10000 m, 1310 nm      
0
Opinie

zł 1.649,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Cisco SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm Przewodowy, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C      
0
Opinie

zł 8.979,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Cisco SFP-10G-LR-S= moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, LR      
0
Opinie

zł 4.879,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Hewlett Packard Enterprise J9988A moduł dla przełączników sieciowych, Moduł rozszerzenia Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 17.549,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
MikroTik S+DA0001 kabel optyczny 1 m SFP+ Czarny 1 m, SFP+, SFP+, Czarny      
0
Opinie

zł 129,90*

Dostępne Dostawa między Pt. 27 a Wt. 31 grudnia 2
Netgear AGM734 konwerter sieciowy 10000 Mbit/s, Moduł rozszerzenia Srebrny, 10000 Mbit/s, SFP Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 619,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
Sonnet 10GBASE-LR, SFP+ moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, MSA, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C      
0
Opinie

zł 719,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 30 grudnia a Cz. 02 stycznia 2
1-40 od 75 produktów 1 2
Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (0)
https://click.alternate.de