Alternate używa plików cookie do analizy ruchu na stronie / działań marketingowych. Kontynuując korzystanie ze strony internetowej, zgadzasz się na takie użycie. Informacje na temat plików cookie i możliwość zgłoszenia sprzeciwu.

Moduł rozszerzeń

Cena: zł   do zł 
LAN
Opis: Marka
Złącza: RJ-45 (LAN)
Złącza: Zdolny do PoE
Kolor: Podstawowy
Wymiary i masy: Szerokość
Wymiary i masy: Głębokość
  • Wszystkie filtry
Sortuj według: Popularny | Nazwa | Dostępność | Opinia | Cena
Wyświetlanie:
Artykułów na stronie: 40 | 80 | 120 | wszystkie
1-40 od 78 produktów 1 2
Cisco SFP-10G-SR-S-C     2x LC 
0
Opinie

zł 259,-*

Dostępne Dostawa między Cz. 22 a Pt. 23 sierpnia 2
Cisco GLC-LH-SMD moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s SFP 1300 nm 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH,LX, 10000 m, 1300 nm      
0
Opinie

zł 3.399,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 26 a Wt. 27 sierpnia 2
Ubiquiti UF-MM-10G-20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm Swiatłowód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm      
0
Opinie

zł 1.979,-*

(zł 98,95* / Piece)
Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 26 a Wt. 27 sierpnia 2
Netgear AXM763 konwerter sieciowy 10000 Mbit/s 10000 Mbit/s, Przewodowy, 10GE SFP+      
0
Opinie

zł 1.679,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 26 a Wt. 27 sierpnia 2
Zyxel SFP10G-LR moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, 300 m, 14,8 mm, 56,5 mm      
0
Opinie

zł 1.579,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 26 a Wt. 27 sierpnia 2
Cisco SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm Przewodowy, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 75 g, 0 - 70 °C      
0
Opinie

zł 9.049,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 26 a Wt. 27 sierpnia 2
Hewlett Packard Enterprise J9549A łącza sieciowe Zarządzany Zarządzany      
0
Opinie

zł 5.949,-*

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 3 dni Dostawa między Pn. 26 a Wt. 27 sierpnia 2
LANCOM Public Spot Option, Moduł rozszerzenia Pudełko, PC Moduł rozszerzenia     
0
Opinie

zł 419,-*

Dostępne Dostawa między Cz. 22 a Pt. 23 sierpnia 2
1-40 od 78 produktów 1 2
Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (0)
https://click.alternate.de