Ubiquiti UF-MM-1G moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm(Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm)

UF-MM-1G moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm picture /p/o/l/Ubiquiti_UF_MM_1G_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_1250_Mbit_s_SFP_850_nm@@lwzqfm00.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • UF-MM-1G moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • UF-MM-1G moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • Interfejs: SFP module

0 Opinie | Napisz opinię

zł 84,90*
Zum regulären Preis bestellen

Dostępne

Dostawa między Cz. 21 a Pt. 22 listopada 2

Informacje szczegółowe

Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Kolor produktu: Aluminium. Liczba dołączonych produktów: 2 szt.

 

Numer art. LWZQFM00

TypTransceiver
EAN0810354025907
Numer Producenta UF-MM-1G
SeriaSFP module
1x SFP

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de