Ubiquiti UF-MM-10G modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm(Swiat?owód, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm)

UF-MM-10G modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm picture /p/o/l/Ubiquiti_UF_MM_10G_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_10000_Mbit_s_SFP__850_nm@@lwzqfm02.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • UF-MM-10G modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

0 Opinie | Napisz opinię

zł 184,90*
Zum regulären Preis bestellen

Dostępne

Dostawa między Śr. 27 a Cz. 28 listopada 2

Informacje szczegółowe

Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP+. Kolor produktu: Aluminium. Liczba dołączonych produktów: 2 szt.

 

Numer art. LWZQFM02

EAN0810354025914
Numer Producenta UF-MM-10G

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de