Krótki portret ALTERNATYWNY

 

W roku 2017 ALTERNATE obchodzi 25-lecie swojego istnienia i cieszy się z dumy i radości prawdziwą historią sukcesu.

 

Rozpoczęty jako jednoosobowa firma w 1992 roku, ALTERNATE szybko wyrobił sobie markę w branży IT z ciągle rosnącym i wysoce zmotywowanym zespołem, z dużą kreatywnością i gotowością do podejmowania ryzyka. Dzięki wyczuciu nowych trendów i przedsięwzięciu, które miało miejsce w 1997 roku, było jednym z pierwszych dostawców dystrybucji produktów za pośrednictwem Internetu za pośrednictwem sklepu internetowego, firma szybko się rozwinęła i wprowadziła na rynek zupełnie nowy kanał sprzedaży.

 

Stale rosnący zakres produktów obejmuje od ponad 75 000 produktów; W tym samym czasie podstawowy asortyment klasycznych produktów informatycznych został rozszerzony na różne etapy, aby obejmował rozrywkę i elektronikę domową, narzędzia, ogrodnictwo i zabawki. Firma ALTERNATE sprzedaje swoje produkty klientom prywatnym i biznesowym za pośrednictwem dwóch lokalnych sklepów i sklepów internetowych z certyfikatem TÜV, zarówno w Niemczech, jak iw innych krajach europejskich. Dostępna powierzchnia magazynowa 35 000 m² i najnowocześniejszy system logistyczny zapewniają bardzo dobrą dostępność towarów i gwarantują szybką dostawę do klientów. Ponad 800 pracowników obsługuje zamówienia, wnioski, zapytania i problemy klientów każdego dnia i zapewnia wysoką jakość usług i doskonałą satysfakcję klienta.

 

Wynik: Z biegiem lat firma ALTERNATE otrzymała wiele referencji od różnych czasopism i konsumentów, a dziś jest jedną z 10 najlepszych firm e-commerce w Niemczech.

 

Poza interesami gospodarczymi ALTERNATE inwestuje również w szkolenia zawodowe, ochronę środowiska i zrównoważony rozwój, i po raz kolejny odgrywa tu pionierską rolę. Poprzez wprowadzenie transportu neutralnego pod względem emisji CO2 i jako firma posiadająca certyfikaty EMAS firma ALTERNATE udowadnia istniejącą świadomość środowiska i ostrożne korzystanie z zasobów.

 

Dzięki wysokim standardom szkoleniowym, bliskiemu zaangażowaniu w procesy pracy i praktycznej, odpowiedzialnej pracy projektowej ALTERNATE od 20 lat przygotowuje młodych ludzi do swojej zawodowej przyszłości. W tym samym czasie ponad 70 młodych ludzi kształci się w zawodach handlowych, technicznych i logistycznych. ALTERNATE oferuje idealny start w życie zawodowe dzięki kompleksowemu szkoleniu zawodowemu w firmie zorientowanej na przyszłość w nowoczesnym przemyśle. Jeśli osiągasz dobre wyniki, nic nie przeszkadza ci znaleźć się w stosunku pracy z możliwościami awansu wewnętrznego. W przeszłości stanowiska kierownicze były wielokrotnie zajęte przez byłych uczniów.

  • Kompetencje
Zakupy online w ALTERNATE - to przyjemność zakupów internetowych z wieloma dodatkami. ALTERNATE jest jednym z najbardziej nagradzanych etatów branży IT i elektroniki użytkowej. Chętnie Ci wyjaśnimy dlaczego.
  • Dane i fakty
Interesuje Cię, ile paczek ALTERNATE wysyła dziennie? W którym zawodzie trenujemy? Ile energii słonecznej produkują nasze elektrownie fotowoltaiczne? Warto wiedzieć na pierwszy rzut oka.
Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (0)
https://click.alternate.de