Dla większego komfortu zakupów internetowych używa ALTERNATE pilków cookie. Poprzez korzystanie z naszej strony wyraża się zgodę na wykorzystywanie plików cookie. X

O firmie

 

ALTERNATE Sp. z o. o. zalicza się do najbardziej znanych firm w zakresie sprzedaży wysyłkowej w branży hardware, oprogramowania komputerowego, a także sprzętu domowego AGD i RTV. Poprzez sklepy internetowe i własne centrum obsługi Klienta ALTERNATE oferuje odbiorcom indywidualnym i biznesowym na terenie Niemiec i Europy sortyment liczący ponad 35000 produktów.

 

Firma zaistniała w 1992 roku jako sprzedawca komputerów Atari i Commodore, jednocześnie stawiając pierwsze kroki na rozrastającym się rynku komputerowym i pomimo niekorzystnej koniunktury dla komputerów domowych utrzymała się. W 1997 roku, jako jeden z pierwszych sprzedawców hardware, wykorzystując niesamowity potencjał internetu, firma ALTERNATE otworzyła swój pierwszy sklep internetowy.

 

ALTERNATE jest dzisiaj wiodącym przedsiębiorcą w handlu internetowym, zatrudniającym kilkaset pracowników, posiadającym najnowocześniejszą bazę logistyczną, własną linię produkcyjną PC, a także jak dotąd cztery międzynarodowe oddziały - w Holandii, Belgii, Austrii i Hiszpanii. Dodatkowo, poza sprzedażą online ALTERNATE prowadzi w każdym z tych krajów bogate w sortyment sklepy sprzedaży detalicznej.

 

Wiosną 2011 roku czytelnicy magazynu PC Games Hardware przyznali firmie ALTERNATE ósmy raz z rzędu tytuł "Sprzedawca roku".

  • Kompetencje
Zakupy internetowe w firmie ALTERNATE są nie tylko przyjemne, ale oczekuje Cię też wiele miłych niespodzianek. ALTERNATE należy do najczęściej nagradzanych sprzedawców w branży komputerowej i sprzętu domowego. Chętnie opowiemy Ci dlaczego.
  • Dane i fakty
Interesuje Cię, ile paczek dziennie wysyła ALTERNATE? W jakich zawodach szkolimy? Ile prądu produkują nasze kolektory słoneczne? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz tutaj.
Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (0)
https://click.alternate.de