Linksys LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm(Srebrny, Swiat?owód, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 300 m, 850 nm)

LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm picture /p/o/l/Linksys_LACXGSR_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_10000_Mbit_s_SFP__850_nm@@lrzl13_30.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
  • LACXGSR modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

0 Opinie | Napisz opinię

zł 1.579,-*
Zum regulären Preis bestellen

już tylko 1 sztuki dostępne

Dostawa między Pn. 25 a Wt. 26 listopada 2

Informacje szczegółowe

Maksymalna szybkość przesyłania danych: 10000 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP+. Napięcie: 3.3 V. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.. Czułość odbiornika: -11,2 dB

 

Numer art. LRZL13

KolorSrebrny
EAN0745883669608
Numer Producenta LACXGSR

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de