LevelOne SFP-3001 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s 850 nm(Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, 550 m)

SFP-3001 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s 850 nm picture /p/o/l/LevelOne_SFP_3001_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_1250_Mbit_s_850_nm@@lgzf07.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • SFP-3001 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s 850 nm
  • SFP-3001 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s 850 nm
  • SFP-3001 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s 850 nm

0 Opinie | Napisz opinię

zł 132,90*
Zum regulären Preis bestellen

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni

Dostawa między Śr. 27 a Cz. 28 listopada 2

Informacje szczegółowe

850nm VCSEL Data Rate: 1.25Gbps Single +3.3V Power Supply RoHS Compliant and Lead-free AC/AC Differential Electrical Interface Compliant with Multi-Source Agreement(MSA) Duplex LC Connector Compliance with specifications for IEEE 802.3z Gigabit Ethernet at 1.25Gbps Compliance with ANSI specifications for Fiber Channel applications at 1.06bps No configuration or installation software required Eye Safety Designed to meet LASER Class 1 comply with EN60825-1

 

Numer art. LGZF07

EAN4015867154663
Numer Producenta SFP-3001

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de