Edimax MG-1000AMA V2 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm(Swiat?owód, 1250 Mbit/s, SFP, LC (UPC), 550 m, 850 nm)

MG-1000AMA V2 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm picture /p/o/l/Edimax_MG_1000AMA_V2_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_1250_Mbit_s_SFP_850_nm@@lgzx24.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • MG-1000AMA V2 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm

0 Opinie | Napisz opinię

zł 117,90*
Zum regulären Preis bestellen

Dostępne

Dostawa między Pn. 18 a Wt. 19 listopada 2

Informacje szczegółowe

Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Certyfikaty: FCC, CE. Maksymalne napięcie: 3,3 V

 

Numer art. LGZX24

EAN4717964701718
Numer Producenta MG-1000AMA V2

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de