D-Link DEM-QX01Q-SR4 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm(Swiat?owód, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 150 m)

DEM-QX01Q-SR4 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm picture /p/o/l/D_Link_DEM_QX01Q_SR4_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_40000_Mbit_s_QSFP__850_nm@@lgzdpm.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • DEM-QX01Q-SR4 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
  • DEM-QX01Q-SR4 modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
  • Interfejs: SFP module

0 Opinie | Napisz opinię

zł 1.329,-*
Zum regulären Preis bestellen

Zamów teraz, wysyłka w ciągu 2 dni

Dostawa między Wt. 19 a Śr. 20 listopada 2

Informacje szczegółowe

Maksymalna szybkość przesyłania danych: 40000 Mbit/s, Typ interfejsu: QSFP+. Kolor produktu: Beżowy, Srebrny, Certyfikaty: • FCC Class B • CE Class B • VCCI Class B • FDA/CDRH • TUV • CSA. Napięcie: 3.3 V, Maksymalne natężenie prądu: 0,35 A. Szerokość produktu: 18,4 mm, Długość urządzenia: 115,8 mm, Wysokość urządzenia: 13,3 mm

 

Numer art. LGZDPM

TypTransceiver
EAN0790069415319
Numer Producenta DEM-QX01Q-SR4
SeriaSFP module
1x QSFP+

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de