Cisco GLC-SX-MMD-C moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm(Swiatłowód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m)

GLC-SX-MMD-C moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm picture /p/o/l/Cisco_GLC_SX_MMD_C_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_1250_Mbit_s_SFP_850_nm@@lgzcc1.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • GLC-SX-MMD-C moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • GLC-SX-MMD-C moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • GLC-SX-MMD-C moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • GLC-SX-MMD-C moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Interfejs: SFP module

0 Opinie | Napisz opinię

zł 104,90*
Zum regulären Preis bestellen

już tylko 3 sztuki dostępne

Dostawa między Pt. 29 maja a Pn. 01 czerwca 2

Informacje szczegółowe

Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Kolor produktu: Stal nierdzewna. Maksymalne napięcie: 3,3 V. Szerokość produktu: 45 mm, Głębokość produktu: 20 mm, Wysokość produktu: 115 mm. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.

 

Numer art. LGZCC1

TypTransceiver
EAN4260380720011
Numer Producenta GLC-SX-MMD-C
SeriaSFP module
1x SFP

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de