Cisco GLC-SX-MMD-C modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm(Swiat?owód, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m)

GLC-SX-MMD-C modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm picture /p/o/l/Cisco_GLC_SX_MMD_C_modu__przeka_nik_w_sieciowych_Swiat_ow_d_1250_Mbit_s_SFP_850_nm@@lgzcc1.jpg
Zdjęcie może odbiegać od oryginału
  • GLC-SX-MMD-C modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • GLC-SX-MMD-C modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • GLC-SX-MMD-C modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
  • GLC-SX-MMD-C modu? przeka?ników sieciowych Swiat?owód 1250 Mbit/s SFP 850 nm

0 Opinie | Napisz opinię

zł 92,90*
Zum regulären Preis bestellen

Dostępne

Dostawa między Śr. 20 a Cz. 21 listopada 2

Informacje szczegółowe

Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1250 Mbit/s, Typ interfejsu: SFP. Kolor produktu: Stal nierdzewna. Maksymalne napięcie: 3,3 V. Szerokość produktu: 45 mm, Długość urządzenia: 20 mm, Wysokość urządzenia: 115 mm. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.

 

Numer art. LGZCC1

EAN4260380720011
Numer Producenta GLC-SX-MMD-C
Seria1x SFP

Wszystkie ceny łącznie z podatkiem VAT, + koszty dostawy i opłaty za zaliczenie pocztowe.
3
opłaty według cennika operatora
4
Nasze ceny dawne
Ostatnio oglądane: (1)
https://click.alternate.de